Tupperware 4. Hafta 2014 Fırsat Ürünleri Çok özel

Tupperware markası ev kadınlarının ihtiyaçlarını en özel ürünlerle karşılamaya devam ediyor . Hem kalitesi hemde dizaynı ile piyasadaki hemen hemen tüm ürünlerden ayrışan Tupperware ürünlerini hafta hafta incelemeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Tupperware 2014 4. hafta fırsat ürünlerinde karşımıza çıkan ilk ürün mucize şekerler 75 tl ye satılan bu ürünün fırsat fiyatı ise  62,50 tl ye inmiş durumda 2lt , 1,5 lt ve 1 litrelik üçlü set halinde satılan bu ürünün tüm kullanıcılar tarafından beğenileceğini tahmin ediyoruz.

Teknolojinin yaşamımıza kattığı en önemli avantajlardan biride hiç kuşkusuz derin dondurucu teknolojisi ve istediğimiz mevsimde istediğimiz ürünü dondurarak daha sonra yiyebilme ayrıcalığına sahip olabilmemiz. Kış aylarını yaşadığımız şu günlerde doya doya yediğimiz kış meyvelerini ve sebzelerini yazın ortasında da yemek istemez miydiniz cevabı söylemenize gerek yok tabi ki istersiniz . Ancak sebze ve meyveleri dondurmakta yaşadığımız ciddi sıkıntılarda yok değil bunların en başında zaten boyutları itibariyle sınırlı olan buzdolabımızın derin dondurucu bölümünü en iyi ve en verimli şekilde kullanabilmek. Ve tabi ki donduracağımız ürünü en sağlıklı ve hijyen koşullarda dondurabilmek. İşte bu soruna kesin bir çözüm bulmayı başarmış olan Tupperware Antartika serisi ürünleri ile sebzelerimizi ve meyvelerimizi dondurmayı bir sanat haline getiriyor. Antartika serisinin en önemli özelliklerinden birisi ani sıcaklık değişimlerine uyumlu yapısı ve dondurucudan çıkarıldığın da dahi belli bir esnekliği koruyabilen özellikleriyle buzdolabımızın değişmez bir parçası olmaya aday görünüyor. 5 parçadan ve değişik boyutlarda oluşan bu setin fiyatı 85 tl den 75 tl ye düşmüş durumda ki yıllar boyunca kullanılabilecek bir ürün için hiçte yüksek bir fiyat sayılmaz.

   Tupperware ürünleri bir çok yönden gerçekten de gördüğü ilgiyi fazlasıyla hak ediyor . Ancak bu ürünleri  bu kadar özel kılan en başlıca özelliklerinden biride kullanım kolaylığı ve kullanışlı dizaynı . İşte 5 parçadan oluşan oval set tamda bu tanıma uygun çok özel bir ürün . Kuru gıdalarınızı en kolay ve en pratik şekilde saklamanızı sağlayacak olan oval set kullanışlı özellikleri ve kapak sistemi ile mutfağınızda hayatınızı kolaylaştırmaya son derece uygun bir ürün . Bu sete 120 tl ye ulaşabilmektesiniz ihtiyacı olan kullanıcılara duyurulur. 

  Tupperware özel kare set en başta belirtmek lazım ki seçilen renkler çok ama çok hoş . Farklı renklerde oluşu içine konulacak ürünleri farklılaştırmak için oldukça avantajlı. Özellikle mutfakta dolapta ürünlerinizi saklamak için kullanabileceğiniz gibi çocuğunuzun beslenme çantasına yiyeceklerinizi koyabilmek içinde bulunmaz bir ürün özellikle farklı boyutlarda oluşu ve tupperware ürünlerinin sağlıklı yapısı çocuklarınız için oldukça ideal.Tupperware özel kare setin fiyatı ise 85 tl ve son derece rekabetçi bir fiyat belirlenmiş durumda.

 Mutfak incisi narenciye sıkacakları içerisinde gerçekten de bir inci sayılır. Mutfak incisi tek üründe tam tamına dört farklı özelliği bir araya getiriyor. Narenciye sıkacağı , yumurta ayırıcı, rende ve tabi ki saklama kabı olarak kullanılabilen bu ürün bu çok özel tasarımıyla bile alınmayı hak ediyor . Neredeyse bu dört ürünlük bu mutfak incisi sadece 32 tl ye alınabiliyor.

 Ultra Pro Serisi ile kendinizi gerçekten de profesyonel bir aşçı gibi hissedeceksiniz .  -25 Dereceden tam tamına +230 dereceye kadar her şartta kullanabileceğiniz bu ürün 140 tl ye 4 hafta fırsat ürünleri arasında yer alıyor.

 Bir mutfakta bir ev kadınının en büyük yardımcısı hiç kuşkusuz uygun bir bezdir özellikle son zamanlarda çok sık kullanılmaya başlayan microfiber bezler bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Özellikle tupperware in satışa sunmuş olduğu microfiber bez 30 tl ye satışta.