Tupperware 4. 5. Hafta Ultra Pro, Kristalin 3 lü Kase İncelemesi

Tupperware 4. 5. Hafta İndirimleri 2016-bilelimmi (3)
Paylaş
 

 

Tupperware 4.5. Hafta İndirimleri 2016 kataloğunu yakından incelemeye devam ediyoruz.Bu hafta Tupperware kataloğunda ele alınmayı hakeden ürünlerin başında hiç kuşkusuz  Tupperware Ultra Pro ve yepyeni bir ürün olan Kristalin Kasecik Üçlü Set gelmekte. Tupperware ürünleri arasında en çok satan ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen Tupperware Ultra Pro hem özellikleri hemde kullanışlılığı ile ev kadınlarının başlıca yardımcılarından biri haline gelmiş durumda .

 

Bir ürün düşününki bu kapla hem fırında yemeklerinizi pişirebiliyor hem micro dalga fırında kullanabiliyor hem servis yapıp hemde buzdolabında saklayabiliyorsunuz. Tupperware Ultra Pro üretildiği çok özel malzeme ve dizaynı sayesinde sizlere bu konforu ve kolaylığı sunabilmekte. Ultra Pro 18 litrelik genişliği ile çekirdek ailelerinin ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek kapasiteye sahip gözüküyor. -25 dereceden +220 dereceye kadar ki sıcaklıklarda kullanılabilen bu çok özel ürün Tupperware 4. 5. Hafta İndirimleri 2016 kataloğunda 150 tl yerine 120 tl den satışa sunulacak ki bu ürünü edinmek isteyenler için ciddi bir fırsat gibi gözüküyor.

Tupperware 4. 5. Haftanın ele alınmayı hak eden ürün ise Kristalin Kasecik 3. lü set olacak. Kristalin set Tupperware ürünleri arasında en şık ve en kullanışlı ürünler arasında sayılabilir.Tupperware çok satan ürünler başında gelen bu set sayesinde pişirdiğiniz ürünleri hem servis yapabilecek hem buzdolabında saklayabilecek hemde yanınızda taşıyabileceksiniz. Tupperware Kristalin Kasecik 3. Lü set e 60 tl yerine 50 tl ye sahip olabileceksiniz. Tupperware ürünlerini daha yakından tanıyabilmek için bilelimmi.com u takip ediniz.

Bu yazı 1501 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla