Tupperware 34. Hafta İndirimleri 2015 | BİLELİMMİ.COM

Tupperware 34. Hafta İndirimleri 2015

Tupperware 34. Hafta İndirimleri 2015 Kataloğu yayınlanır yayınlanmaz sitemizde paylaşılacaktır. Tupperware her hafta düzenli şekilde yayınladığı fırsat katalogları ile en özel ürünlerini en iddialı fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Bilelimmi.com olarak Tupperwarin en son fırsatlarını sizlerle paylaşamaya devam ediyoruz.Umarız 34. haftada süpriz ürünlerle dolu olur ve kullanıcıları mutlu etmeyi başarır.

Tupperware 34. Hafta Fırsat Ürünleri Kataloğu yayınlamış  durumda .Bu kataloğun ayrıntılarına baktığımızda ilk olarak gözümüze Buz Devri çarpıyor .Bu çok özel ürün sayesinde yaz ayları için çok kullanışlı bluzlar doldurabilecek ve ağustosun bu en sıcak günlerinde serinlemenin keyfine varabileceksiniz .Bu kataloğu inceleme devam ettiğimizde karşımıza Çevre Dostu Eko Şişeler geliyor ,çevre dostu eko şişeler ikili set halinde bu hafta satışa sunulacak, gün boyu sıvı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Eko Şişeler aynı zamanda güvenle yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanmış durumda .Evde spor da işyeriniz de siz neredesiniz Eko Şişe orada sloganıyla satışa sunulan bu çok kaliteli şişeleri 39.90 a satın alabileceksiniz .Kataloğun bir diğer önemli ürünü ise mutfağınızın şefi yani Süper Şef yepyeni bir renkle piyasaya sürülen süper şef taze sebzelerinizi hızlı ve kolayca doğramanızı  sağlayan üçlü bıçak yapısı ve ipli mekanizması ile size mutfağınızda zamandan kazandıracak ve çok daha az enerji ile çok daha fazla iş yapabilmenizi sağlayacak süper şef 99 tl yerine 74.57 satışa sunulmuş durumda .

Eko Şişe Set sularınızı daha uzun süre soğuk kalmasına yarayacak olan Eko Şişe soğutucusu ile birlikte geliyor .Eko Şişe soğutucunun çift duvar yapısı ,içeceklerin insanın daha uzun süre soğuk almasını sağlıyor ,iki duvar arasında ki bölüme buzlu su doldurarak  suyunuzun soğuk  kalması için en iyi performansı alabileceksiniz .Bu çok orjinal set 90 tl yerine 76.50 ye satışta bu haftanın bir diğer avantajlı ürünü ise Üç Şekerpare Saklama Kabı gelecek ,Üç Şekerpare hava ve sıvı sızdırmaz özel kapak yapısı sayesinde yemeklerinizi sağlıklı bir şekilde daha uzun süre muhafaza edebilmenize olanak tanıyacak .Üç şekerpare set 42.50 ye otuz dördüncü hafta da satılacak ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

KATALOĞU İNCELEMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

Tupperware 34. Hafta İndirimleri 2015-bilelimmi.com-1

Bu yazı 15104 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla