TUPPERWARE 3. HAFTA 2014 FIRSAT ÜRÜNLERİNE YAKINDAN BAKALIM

 

 

Yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyoruz özellikle de yeni bir yılın başlangıcında insanlarda hayatta bazı şeyleri yenilemenin yeni bir başlangıç yapmayı istemenin belirtileri görülür. Ev kadınlarının en çok yenilemek istediği şeylerin başında da tabi ki mutfağı ve mutfakta kullandığı ürünlerdir. İsterseniz her hafta yaptığımız gibi Tupperware Türkiye’nin satışa sunduğu fırsat ürünlerine yakından bakalım ve kendi aramızda yorumlayalım . Hepsini alamasak bile işimize yarayacak bir çok ürünle karşılaşacağımız kesin:)

 

MİNİ KESME TAHTASI 4 LÜ SET 120 TL YERİNE 100 TL

 

Mutfağımızda kullandığımız en temel ürünlerin araçların başında hiç kuşkusuz kesme tahtaları helir . Kullanışlı ve sağlıklı bir kesme tahtası gerçekten de mutfaktaki işlerimizi inanılmaz hızlandırmakta ve en kolay şekilde kesme işini halletmemizi sağlamakta. Ancak kesme tahtası çoğu mutfakta bir tanedir ancak bir yemek yaparken hele de karmaşık ve zor bir yemek yaparken çok farklı besinleri arka arakaya doğramak zorunda kalabiliyoruz. Mesela tavuğu doğradığımız bir tahtada hemen arkasından salata yapmak için sebzeleri doğramak gıda güvenliği açısından son derece sakıncalı olabilir ve bakteri bulaşmalarına hatta gıda zehirlenmelerine varabilecek sonuçlar doğabilir.İşte tupperware in bu dörtlü kesme tahta setini gördüğümde gerçekten de bu fikre bayıldım hem boyutları açısından iş görecek ve inceliğiyle de yer kaplamayacak olan bu kesme tahtaları mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdan biri haline geleceği kesin . Yaşasın sağlık.

 

ŞEKER KAPLAR DÖRTLÜ SET 50 TL YERİNE 45 TL

 

Şeker kaplar dörtlü set bu haftanın bahsedeceğimiz ikinci ürünü olarak gözümüze çarptı. 300 ml lik bu kapların yumuşak ve iyi kapanan kapları sayesinde besinlerimizi yemeklerimizi çok iyi bir şekilde koruyabilecek ve seyahatlerde dahi yanımızda kuru sıvı gıdalarımızı güvenle taşıyabileceğiz . Bu ürün özellikle çalışan bayanlar için veya pikniğe bile gidilirken çok rahat kullanılabilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

PRENSES TACI 50 TL YERİNE 45 TL