Tupperware 1. Hafta 2014 Fırsatları İle Yeni Yıla Merhaba Diyor

 

Zaman oldukça değerli ve zamanın hızına yetişmekte oldukça zor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan iş yoğunluğu ve koşturmaca sırasında yanımıza almamız gereken yiyeceklerimizi saklamak ve sağlıklı bir şekilde taşıyabilmek oldukça zordur.  Sadece kuru gıdalar için değil aynı zamanda çantamızda taşımamız gereken küçük eşyalarımızı saklayabilmek için  çözüm arayan tupperware bu sorunu istiridye set ile çözmüş durumda. İç içe geçen yapısı sayesinde kolay saklama ve taşıma imkanı sağlayan istiridye set sadece 30 tl ve bu fiyata gerçekten de oldukça kullanışlı bir ürün.

 

Tupperware  eko şişeler yaşamımızın her yerinde işlerimizi oldukça kolaylaştırıyor. Sporda okulda yaşamın her alanında kullandığımız eko şişeler yeni renkleri ve seçenekleriyle 2014 te de hayatımızda olmaya devam edecek . Eko şişenin şeffaf gövdesi ile içeceğinizin ne kadar kaldığını yapısını özelliklerini çok net görebiliyorsunuz. Ergonomik yapısı çocukların da kolay kavrayabilmeleri ni sağlıyor ve özellikle okulda sağlıklı şekilde içeceklerini taşıyabilmelerini sağlıyor ve tabi ki spora giderken de eko şişeler hayatımızın en önemli araçlarından biri haline gelmiş durumda.

 

Oval servis seti bir diğer tupperware kolaylığı ve mutfaklarımızda ki yerini alıyor. Oval servis 4lt hazırlama ve servis amaçlı bir ürün olup gövdenin içerisinde yer alan süzgeç içerisine koyduğumuz gıdanın fazla yağ ve sosunu süzdürerek servis edebilmenizi sağıyor. . Süzgeçle birlikte kullanabileceğiniz ayraç ise aynı anda iki farklı gıdanın birbirine temas etmeden servis yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca karpuz kavun gibi sulu meyvelerin servisi için oldukça ideal bir ürün oval servis. Oval servisin normal fiyatı 85 tl ancak fırsat ürünleri arasında yerini alan bu sete 75 tl ye sahip olabileceksiniz.

 

En çok zaman alan şeylerden biridir mutfakta meyve ve sebze soyabilmek . Soysoy iki yönlü bıçağı farlı yapılarda meyve ve sebzeleriniz için idealdir. Bıçağının düz yönü ile seret gıdalarınızı tırtıklı yönü ile domates gibi daha sulu ve yumuşak gıdalarınızı formlarını kaybetmeden soyabilirsiniz . Bıçağın yanındaki mini halka ise patates gibi gıdalarınız da istenmeyen yerleri kolayca çıkarmanızı sağlar. Ayrıca havuç kabak gibi gıdalarınızı Soysoy ile soyarak oldukça dekoratif ve hoş sunumlar yapabilirsiniz. Bu kullanışlı soyma bıçağaının fiyatı ise sadece 20 tl ve bu kullanışlılığa göre oldukça uygun bir fiyat olarak karşımıza çıkıyor.

 

Renkli tutku set 3 farklı boyu ile gövdesinde yer alan şeffaf pencereleri ve yuvarlak sıkı kapakları ile ideal ve şık saklama çözümleri sunar. Özellikle atıştırmalıklarınız, meyve , salata servisleriniz ve kuru gıdalarınız için idealdir. Parlak ve şık gövde yapısı ile tezgahlarınız da herkes Renkli tutku setlere hayran kalacak. Tutku setin fiyatı 105 tl .