Şok Market Nokia 215 Cep Telefonu İncelemesi

Şok Market Nokia 215 Cep Telefonu İncelemesi-bileleimmi.com
Paylaş
 

Şok marketleri her hafta satışa sunduğu aktüel ürünler kataloğunda ilgi çekici ürünleri yer vermeye devam ediyor .5 Nisan Çarşamba günü satışa sunacağı ürünlerle ilgili yayınlanmış olan kataloğu baktığımızda kullanıcılarının hoşuna gidecek bir cep telefonuyla karşılaşıyoruz .Bilindiği gibi Nokia sahalara geri döndü ve artık kendi adıyla akıllı cep telefonu ve diğer klasik cep telefonlarını piyasaya sürülmüş durumda .

Şok Market Nokia 215 Cep Telefonu İncelemesi-bilelimmi.com

Bu hafta satılacak olan cep telefonu ise klasik bir cep telefonu ,artık herkesin cebinde akıllı cep telefonlarının bulunduğu bir dönemde böyle kullanışlı genel olarak konuşmak için el altında sunacak ikinci bir cep telefonu görevini rahatlıkla görebilecek bir cep telefonundan bahsediyoruz. 215 kodlu çift hatlı cep telefonu sayesinde 2 hat birlikte kullanılabiliyor. 32 cigabayt Micro SD kart desteği olan arka kamerası 0.3 megapiksel çözünürlüğe sahip bulunan bu klasik cep telefonu 1100 miliamper gelmekte.

Şok Market Nokia 215 -bilelimmi.com

2.4 inç LCD ekrana sahip olan cep telefonunun aynı zamanda FM radyosu da bulunmakta .Anlayacağınız elinizin altında uzun süre konuşabileceğiniz veya sizi yarı yolda bırakmayacak bir yedek cep telefonu istiyorsanız bu hafta şok marketlerine mutlaka bakmalısınız deriz. 349 Tl den satılacak olan Nokia 215 çift hatlı cep telefonu 2 yıl Nokia Türkiye garanti kapsamında satılacak .Umarız bu ürün hoşunuza gider ve beklentilerinizi karşılar.

Bu yazı 786 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla