Şok Market Lenovo Vibe K5 Cep Telefonu İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

Şok Market Lenovo Vibe K5 Cep Telefonu İncelemesi

Paylaş
 

Şok marketleri 10 eylül cumartesi günü Lenovo Vibe K5 Note Cep Telefonunu satışa sunuyor. Şok marketleri her hafta satışa sunduğu indirim kataloglarında yer verdiği aktüel ürünler ile müşterilerinin beklentilerini karşılayabiliyor. 10 eylül cumartesi günü satışa sunulacak olan en son katalog da ise Lenovo K5 Cep Telefonu satışa sunuluyor ki hem fiyatı hem de özellikleri açısından incelenmeye değer bir ürün .

Şok Market Lenovo Vibe K5 Cep Telefonu İncelemesi-bilelimmi.com

Lenovo markasını tanıyalım isterseniz ilk olarak .Lenovo Çin’in en büyük teknoloji markalarından birisi olup son yıllarda ürettiği fiyat performans açısından rekabetçi Cep telefonlarıyla teknoloji dünyasında adından daha fazla söz ettiriyor .Geçtiğimiz yıllarda Türkiye pazarına da giren Lenovo markası uygun fiyatlara gelişmiş özellikleriyle etkileyici cep telefonlarını Türk piyasasına sunmuş durumda .

Şok Market Lenovo Vibe K5 Cep Telefonu Tasarımı-bilelimmi.com

Onlardan bir tanesi de Lenovo Vibe K5 bu telefonun özelliklerine bakacak olursak ekran boyutu 5.5  inç bu oldukça ideal ve büyük bir ekran .İşlemcisi ise 1.8 GHz Octa-core  işlemciye sahip işlemci .Modeli ise ARM Cortex A53. RAM kapasitesi son derece iyi 32 GB ram’e sahip ki bu telefon için fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebiliriz .Dahili hafıza 16 GB ki bu da bu seviye bir telefon için standart diyebiliriz .Aynı zamanda bu telefonu 128 CG a kadar hafıza kartıyla destekleyebiliyorsunuz .

Şok Market Lenovo Vibe K5 Kameraları-bilelimmi.com

Ana kamerası 13 megapiksel, ön kamerası ise 5 megapiksel bir cep telefonu .Bu kamera özellikleri de yine bu telefon için ldukça ideal gözüküyor en önemli avantajlarından bir tanesi çift hatlı olması .Yani İsterseniz bu telefonla birlikte iki hat birden kullanabileceksiniz. Bu da birçok kullanıcı için bu telefonu tercih edilmesine yol açacak bir özellik olduğunu söyleyebiliriz .

Şok Market Lenovo Vibe K5 Cep Telefonu Bataryası-bilelimmi.com

İşletim sistemi Android ve pil kapasitesi ise 3500 Mah pile sahip .Batarya özelliği sabit yani değişir batarya yok bu bazı kullanıcıların kafasına takılabilir .En önemli yanlarından bir tanesi tabi ki 4G uyumlu bir akıllı cep telefonundan bahsediyoruz. 2 yıl Lenovo Türkiye garantisi kapsamında satılacak .Bu ürün Son olarak fiyatını belirtilen fiyat 949 TL olarak belirlenmiş ki yine bu cep telefonu için oldukça ideal bir fiyat olduğunu belirtebiliriz .

Şok Market Lenovo Vibe K5 Fiyatı-bilelimmi.com

 

Eğer bin liranın altında gelişmiş temel özelliklere sahip bir akıllı cep telefonu düşünüyorsanız  bu hafta sonu Şok marketlerinde Lenovo Vibe K5 Note Cep telefonunu yakından inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 1407 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla