Huawei Y5 217’de Satışta

Huawei Y5 217'de Satışta-bilelimmi.com
Paylaş
 

Mobil dünyasındaki rekabet her geçen gün daha da şiddetli bir şekilde artıyor .Kar marjları düşmeye devam eden şirketler sadece amiral gemisi denilen üst sınıfları değil orta ve alt segmentleri de gözlerine kestirerek olabildiğince çok cep telefonu satmaya gayret etmekteler. Böylece müşteri kitlelerinin genişletip sürümden kazanmaya çalışıyorlar .Alt ve orta segment telefonlar dendiğinde ise ilk akla gelen markalardan birisi hiç kuşkusuz Çin’in yükselen Yıldızı Huawei markasıdır. Huawei markası sessiz sedasız başlattığı büyüme stratejisini artık çok daha yaygın çok daha güçlü bir şekilde ortaya koyuyor ve Samsung ,Apple ,LG gibi markalara meydan okuyabileceğini. Hatta ilerleyen tarihlerde onların tahtına göz dikebileceğini de satış stratejileri ile çok bariz bir şekilde ortaya hissettiriyor. Huawei Y5 bu anlamda bütçe odaklı telefonlar arasında yerini alacak ve 2017’de satışa sunulmuş olacak .

Huawei Y5 217 Tasarım-bilelimmi.com

Gelelim bu telefonun genel özelliklerine .Dört çekirdekli Medya Tek bir işlemci ile gelen Bu akıllı cep telefonu 2 gigabyte ram 16 cigabayt genişletilebilir hafıza ile müşterilere sunuluyor .720 piksel çözünürlüğe sahip 5 inçlik bir ekrana kullanıcısının beğenisine sunan telefon 8.45 milimetre inceliği ile de göz dolduruyor .8 megapiksel arka kamerası 5 megapiksel ön kamerası ledli ve flaşlı bir şekilde kullanıcısına memnun etmeye çalışacak. 3000 miliamper pil de bu akıllı cep telefonu en büyük artılarından diyebiliriz .Görüldüğü gibi Huawei Y5 öyle çok iddialı bir telefon değil zaten bunun için üretilmiş de değil .

Huawei Y5 217 Pil-bilelimmi.com

Daha çok bütçesi fazla olmayan alt ve orta segmentte kendisine uygun büyük ekran ve yeterli özelliklere sahip akıllı cep telefonu kullanıcılarını hedeflemiş gözüküyor .Umarız Türkiye’de de en kısa zamanda satışa sunulur ve tüm tüketicileri de o bayinin bu yeni akıllı cep telefonundan uygun fiyata yararlanmanın keyfine varabilirler .Teknoloji ile ilgili en son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz lütfen bizi takip ediniz.

Bu yazı 315 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla