General Mobile 5 Plus İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

General Mobile 5 Plus İncelemesi

Paylaş
 

Mobil dünyasındaki rekabet her geçen gün yoğun bir şekilde artmakta birbirinden farklı markalar birbirinden özel ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor ve pazarda oldukça yoğun bir rekabete karşı mücadele veriyorlar .Yapılan son araştırmalara göre akıllı cep telefonu üreticilerinin neredeyse yüzde 80  hatta doksandan fazlası bu işten zarar ediyor .

 

 

Cep telefonu piyasasında gerçek anlamda kar edebilen  iki marka var Apple markası ve tabi ki Samsung ancak Apple ve Samsung’un dahi son zamanlarda kârlılık oranlarında giderek bir azalma yaşandığı uzmanlar tarafından belgelenmiş durumda .İşte bu kadar yoğun bir rekabetin olduğu ve dünyanın en büyük dev markalarının bir de bu rekabete zar zor dayandıkları bir sektörde ayakta kalabilmek diğer markaların bir adım önüne geçebilmek hiç de kolay değil .

 

Ancak bir marka ülkemizde bunu fazlasıyla başardı tahmin edebileceğiniz gibi General Mobile, General Mobile bir Türk markası ancak tabi ki birçok markanın yaptığı gibi akıllı cep telefonlarını yurt dışında konfigrasyona tabi tutuyor ve doğru konfigürasyonlarla rekabetçi akıllı cep telefonlarını hazırlayıp Türkiye pazarına sunuyor .İlk General Mobile akıllı cep telefonları arasında General Mobile Discovery oldukça özel bir yere sahip oldu ve yılda 5-6 milyon gibi çok ciddi rakamlara ulaşarak Türkiye’nin en çok satan akıllı cep telefonu haline geldi .Daha sonra da piyasaya rekabetçi ürünler sunmayı başaran General Mobile satış rakamlarını yüksek tutmaya gayret etti .En son General Mobile 4G modeliyle Android akıllı cep telefonu piyasasında en çok satan marka olmayı başardı .Ancak giriş orta seviye alanında oldukça başarılı olan General Mobile markasının karşısına her geçen gün yepyeni ve rekabetçi ürünler çıkarılmakta .İşte bu rekabette geri kalmak istemeyen General Mobile markası General Mobile 5 Plus sonunda satışa sunduğu hem fiyat hem de performans açısından gerçekten de ilgi çekici bir ürün. General Mobile 5-plus .Gelelim Bunun özelliklerine

General Mobile 5 Plus İncelemesi-bilelimmi.com

General Mobile 5 Plus  Özellikleri

1-Corning Gorilla Glass 4 ile korunuyor .

2-General Mobile 5-plus 2.5 D teknolojisiyle yanlara doğru yerleştirilen cam büyük markaların 3 seviye Amiral gemilerini anımsatacak ve hissettirecek bir tutuş pozisyonu sizlere sağlıyor.

3-Bu açıdan bakıldığında oldukça başarılı diyebiliriz ekran büyüklüğü 5.5 inç büyüklüğünde ve full HD UPS ekrana sahip olan General Mobile 5-Plus 401 PPİ yoğunlağa sahip.

4- General Mobile’da kullanılan işlemci Qualcomm Snapdragon 617 işlemcisi bu işlemci orta segment bir telefon için yeterli diyebiliriz .

5-3GB RAM sahip olan Bu akıllı cep telefonu 32 GB dahili hafıza ve micro SD kart gibi zengin özelliklerle donatılmış .

6-Bu özelliklere baktığımızda yine orta segment bir telefon için fazlasıyla yeterli diyebiliriz 4.5 G performansıyla geliyor .General Mobile 5-Plus Bu sayede ülkemizde kullanılmaya başlayan 4.5 den kolaylıkla yararlanabileceksiniz.

7-Çift flaşlı ana ve flaşlı ön kameraya sahip ve ilginçtir bu kameraların çözünürlüğü ise 13 megapiksel .

8-Hem önde hem de arkada General Mobile en önemli avantajlarından birisi kuşkusuz ki bu büyük ekranlı ve full HD çözünürlüğe sahip akıllı cep telefonun güçlü bir dile ihtiyacı var ve sahip olduğu 3100mah pille bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayabiliyor.

Türkiye’de 999 TL aralığında satışa sunulacak olan General Mobil 5-plus ciddi anlamda düşünebilirsiniz orta segment bir telefon arayanlar için yerli bir markanın oldukça orjinal bir alternatifi olduğunu söyleyebiliriz

Bu yazı 1014 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla