Bim Vestel Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

Bim Vestel Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi

Paylaş
 

BİM marketleri 16 Eylül Cuma günü Vestel Marka Buhar Kazanlı Ütüyü satışa sunuyor .BİM marketleri her hafta satışa sunduğu aktüel ürünler ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor .Bu hafta satışa sunulacak çok özel ürünlerden birisi ise buhar kazanlı ütü, bilindiği gibi ütü yapmak belki de ev kadınlarına en çok zor  en zahmetli ev işlerinin başında geliyor .

Bim Vestel  Kazanlı Ütü-bilelimmi.com

 

 

Ütü yaparken en önemli unsur tabi ki ütünün  kalitesi .Eğer elinizin altında   kaliteli bir ütü varsa ütü yapmak bir işkence olmaktan çıkıp daha kolay bir iş haline gelebiliyor .Son zamanlarda giderek daha çok satılmaya başlayan buhar kazanlı ütüler hem işlevsellikleri hem de fonksiyonları açısından oldukça kullanışlı ve elverişli ürünler olarak göze çarpıyorlar .

Vestel-Press-Buharlı-Kazanlı-Ütü-bilelimmi.com

Özellikle buhar kazanlı ütüler kesintisiz ve yüksek miktarda buhar sağlayabilmeleri açısından ütüyü büyük bir zahmet olmaktan çıkarıp oldukça fazla kıyafetinizi kısa sürede ütülemenize imkan tanıyor. Bu anlamda bu hafta satışa sunulacak olan Vestel Buhar Kazanlı Ütü özellikleri ve fiyatı açısından dikkat çekici. 2200 watt güce sahip olan bu ütü buhar basıncı 3 bar olarak belirlenmiş .1100 mililitre geniş su kapasitesi sayesinde uzun süre ütü yapmanıza imkan sağlayacak bir kapasiteye işaret ediyor .

Bim Vestel  Kazanlı Ütü-Özellikleri,Nasıl-bilelimmi.com

Özel seramik tabanıyla giysilerinizi hassas bir şekilde ütülemenize imkan sağlayacak .Su tankı boş ve buhar hazır göstergeleri sayesinde de bu kazanlı ütü rahatlıkla kullanabilirsiniz .BİM Marketlerinin bu hafta satışa sunduğu Vestel buhar kazanlı ütü 169 TL den satışa sunulacak umarız ki bu ülke işinize yarar.

Bu yazı 1387 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla