BİM Vestel Blender Seti İncelemesi

BİM  Vestel Blender Seti  İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

BİM 16 Eylül Cuma günü Vestel Blender Setini satışa sunuyor .BİM marketleri her hafta birbirinden özel ürünleri müşterileriyle buluşturuyor ve oldukçada yoğun bir ilgi görüyor. 16 Eylül indirim kataloğun da bu anlamda oldukça dolu .Bu katalogda en ilgi çekici ürünlerden bir tanesi Vestel Blender Seti olmakta .

BİM  Vestel Blender Seti -bilelimmi.com

Ev kadınlarının işi eskisinden çok daha kolay değişik markaların piyasaya sürdüğü mutfak araç ve gereçleri gerçekten de ev kadınları için hem zamandan hem de güçten tasarruf etmelerini sağlıyor ve eskiden çok daha uzun süren yemekler çok daha kısa ve keyifli hale gelebiliyor .Ev kadınlarının mutfaklarında mutlaka istedikleri olmazsa olmazlarından bir tanesi de blender seti .

BİM  Vestel Blender Özellikleri-bilelimmi.com

Blender setleri sayesinde mutfaklarının keyfini doya doya çıkaran ev hanımları bu hafta BİM marketlerini dikkat  edecekler .Çünkü Vestel blender seti hem fiyatı hem de özellikleri açısından dikkat çekmeyi başarıyor .Bu blender setinin özelliklerine baktığımızda 600 watt gücünde olduğunu görüyoruz ve iki kademeli hız ayarı bulunmakta .Bu sayede bir andımızı istediğiniz hızda kullanma olanağına sahip olacaksınız. 700 mililitre ölçekli karıştırma kabı da yine blender setinin en önemli parçalarından birisi .500 mililitre doğrayıcı kabı ve çıkartılabilir çelik çırpma ucu paslanmaz çelik blender ayağı ve en önemlisi de güçlü ve sessiz motoruyla set halinde gelen Vestel Blender Seti Bu hafta BİM marketlerinde 95 TL’den satışa sunulacak .

 

BİM  Vestel Blender Seti Kullanımı-bilelimmi.com

Tabi ki bu blender setinin en büyük avantajlarından bir tanesi markası .Vestel güvencesiyle satılan blender seti ne en az 3 yıl garanti kapsamında ulaşabileceksiniz ve herhangi bir arıza olduğunda da Vestel servis güvencesinden rahatlıkla yararlanabileceksiniz .Eğer sizin ve ailenizin böyle bir blender setini ihtiyacınız varsa bu ürünü BİM marketlerinde yakından görmenizi tavsiye ederiz.

Bu yazı 1354 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla