Bim 5 Ocak Exper Tablet EasyPad T7Q İncelemesi

Bim 5 Ocak Exper Tablet EasyPad T7Q İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

 

Bim marketleri 5 Ocak 2016 da Exper Tablet Easypad T7Q yu satışa sunuyor.Tablet Pc ler her geçen gün önemlerini ve kullanım alanlarını giderek genişletmekteler. Bu hafta Bim Marketlerine gelecek olan Exper Esypad Tablet Pc bir çok teknoloji severin ilgisini çekebilecek gibi gözükmekte. Bu tablet Pc nin öncelikle giriş seviyesi bir Pc olduğunu belirtelim gelelim özelliklerine.

Öncelikli olarak tablette Quad Core 4 çekirdekli A31S 1.2 Herz hızında bir işlemci bulunmakta ki bu da temel işlemleri yapabilecek bir kapasiteyi göstermekte.1024×600 çözünürlüklü bir IPS ekrana sahip olan tablet PC nin büyüklüğü ise 7 inç olup yine giriş seviyesi bir tablet için yeterli olacak bir büyüklükten bahsedilebilir.

1 gb Ram ve 8 gb dahili hafızayla gelecek olan bu tablet PC 3000 mah pili ilede ortalama bir pil ömrü vadaetmekte. 0.3 ön ve 1.3 arka kamerası ise en azından fotoğraf çekmenize ve video kaydetmenize yarabilir. Bim marketlerinde 5 Ocak 2016 günü 179 tl den satışa sunulacak olan bu Tablet Pc nin en avantajlı yanlarından biri hiç kuşkusuz yerli bir marka olan EXPER ürünü olması ve geniş bir servis ağıyla desteklenmesi. Eğer giriş seviyesi temel işlerinizi yapabilecek bir tablet pc arıyorsanız çok büyük beklentilere girmeden bu tablet pc yi düşünebilirsiniz.

Bu yazı 1282 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla