Bim 25 Mart Nescafe Gold Kahve Makinesi İncelemesi

Bim 25 Mart Nescafe Gold  Kahve Makinesi İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

BİM Marketleri 25 Mart Cuma günü Nescafe Gold Mycafe Kahve makinesi ni satışa sunuyor. BİM marketleri her hafta satışa sunduğu birbirinden özel ürünler ile müşterilerinin beklentisini karşılamayı başarıyor .Bu hafta satışa sunulan ürün kataloğunda En ilgi çekici ürün hiç kuşkusuz Nescafe Gold markası olacak .

Kahve severlerin elinin  altında olması gereken bu kahve makinesi hem özellikleri hem de fiyat performansı açısından ilgi çekiyor. Nescafe bilindiği gibi kahve dünyasının en bilinen en önde gelen markalarının başında ve bu marka sadece kahve üretip Satmak la kalmayıp aynı zamanda son satışa sunduğu kahve makinaları ile müşterilerinin beğenisini kazanmış durumda .

Gelelim bu kahve makinesinin özelliklerine ,maksimum 1500 watt gücünde olup ağırlık olarak 3.7 kilogram ,basınç maksimum 15 bar seviyesinde ve su kapasitesi 0.8 litre suda çözünebilir kahve ile çalışan bu makine beş çeşit kahve seçeneğini sizlere çok rahat bir şekilde sunabiliyor. Bunlar Kafe Latte ,Espresso, küçük fincan kahve, büyük fincan kahve ve cappuccino. Yani bu makine sayesinde kahvenin her türlü halinden yararlanıp kahvenizi keyifle içebileceksiniz ister Latte ister espresso isterse cappuccino .Hızlı buhar teknolojisi ile çalışan ve bu sayede taze süt ile Latte ve cappuccino yapma özelliği bulunan Nescafe Gold mycafe Kahve makinesi 2 yıl garanti kapsamında BİM marketlerinde 25 Mart Cuma günü satışa sunulacak .Fiyatı ise 299.50 TL olarak belirlenmiş durumda .Eğer sizin de böyle bir kahve makinesine ihtiyacınız varsa mutlaka Önümüzdeki hafta BİM marketlerine uğramalısınız deriz.

Bu yazı 2924 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla