A101 Vivaldi Tencere Seti İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

A101 Vivaldi Tencere Seti İncelemesi

Paylaş
 

A101 marketleri 15 Eylül  Perşembe günü Vivaldi Tencere Setini satışa sunuyor. A101 marketleri her hafta oldukça özel ürünler ve müşterilerinin beklentilerini karşılayabiliyor .Bu haftaki katalogda özellikle ev kadınlarına oldukça cezbedecek tencere ve tava setlerine rastlıyoruz  .Gelelim  Vivaldi Tencere Setinin genel özelliklerine .

A101 Kızartma Tencere-bilelimmi.com

 

 

Paslanmaz  çelik kalitesi ile gelen ve kapsül taban özelliği ile ön plana  çıkan, parlaklığını  koruması için  polisajlanmış dış yüzeylere sahip olan ve indiksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanıma uygun özelliklere sahip  tencere seti aynı zamanda ergonomik olarak tasarlanmış kulplarla müşterilerini bekliyor .Bu 6 parça tencere setinin fiyatı ise son derece rekabetçi 45 TL den bu tencere seti raflardaki yerini alıyor  A101 marketleri aynı zamanda farklı  tencere ve tavaları satışa sunuyor. A101 Marketlerinin 15 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda bayanları oldukça mutlu edecek mutfak eşyalarıyla dolu olduğunu hemen belirtelim .

A101 Seramik Krep Tavası-bilelimmi.com

İlk gözümüze çarpan Verda marka emaye kızartma tenceresi geliyor, iç dış kolay temizlenebilir emaye kaplamaya sahip kararma, sararma, renklerinde soluma olmayan bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği antialerjik ve antibakteriyel özelliği ve kızartma sepeti ile Verda emaye kızartma tenceresi oldukça işinize yarayacak gibi gözüküyor .

A101 Tava-bilelimmi.com

Bu emaye kızartma tenceresi nin fiyatı 15.95 olarak belirlenmiş durumda seramik krep tavası satışa sunacak 9.95 den fiyat olarak oldukça avantajlı gözüküyor çapı ise 24 santim olarak belirlenmiş. Papila tava 9.95 den satışa sunulacak ve genişliği 20 cm olarak belirlenmiş anlayacağınız. A101 marketlerinde mutfaklarınız için son derece gerekli ve ihtiyacını karşılayabilecek tava ve pencerelere yer verilmiş durumda umarız bu tencere ve tavalar ihtiyacınızı karşılayabilir.

Bu yazı 2440 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla