A101 Sinbo Elektrikli Izgara İncelemesi

A101 Sinbo Elektrikli Izgara İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

A101 marketlerin 15 Eylül Perşembe günü Sinbo Elektrikli Izgarayı satışa sunuyor. A101 marketleri her hafta hazırlamış olduğu aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerinin beklentilerini karşılayabiliyor. 15 Eylül indirim kataloğu da birbirinden özel ürünlerle dolu ve bizler bu ürünleri sizler için tek tek ele alacağız .

A101 Sinbo Elektrikli Izgara Özellikleri-bilelimmi.com

 

Bu haftanın en dikkat çekici ürünlerinin başında Sinbo markasının elektrikli ızgarası geliyor .Sinbo markası bilindiği gibi Türkiye’nin son yıllarda giderek büyüyen ve küçük ev aletlerinde önemli markalarından birisi haline gelmiş durumda .Özellikle A101 marketleri de bu markanın birçok ürününü uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

A101 Sinbo Elektrikli Izgara Kullanımı-bilelimmi.com

Sinbo elektrikli ızgara ile gelecek olursak hem fonksiyonları hem de fiyatı açısından  ilgi çekici bir ürün .En başta belirtelim bu tür elektrikli ızgaralardan öyle çok da büyük performans beklersiniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz .Tabi ki normal bir mangal gibi olması imkansız .Hatta bazı kullanıcılar bu tür elektrikli ızgaralar da pek de memnun olmadıklarını İnternet ortamında belirtiyorlar ama çok büyük bir performans beklememek kaydıyla biraz pişirme süresi uzun da olsa böyle bir ızgara düşünüyorum derseniz eğer bu ürünü yakından inceleyelim .

A101 Sinbo Elektrikli Izgara -Tasarımı-bilelimmi.com

Kokusuz dumansız pişirme özelliği olduğu iddia ediliyor ve su hazneli tepsisi bulunmakta. Bu sayede yağlar bu suda toplanabilir çıkarılabilir ızgara ve tepsisinin olması önemli bir avantaj .Bu sayede bu tepsi ve ızgarayı bulaşık makinasında yıkayabilirsiniz, temizlenmesi kolay olduğu söyleniyor, ısınmayan saplarının olması daha avantajlı özellikle bu ürünü evinizde mutfağınızda balkonunuzda kullanabileceksiniz .2000 watt gücünde ve 2 yıl garanti kapsamında satılıyor .Yine belirtelim lütfen ürünü almadan önce internetteki yorumlarını da göz önünde bulundurarak beklentilerinize cevap verip vermeyeceğine karar verin .Umarız doğru karar verebilirsiniz .Sinbo SGB 7102 Dumansız Izgara Elektrikli Girl 39.95 Tl den 15 Eylül Perşembe günü A101 marketlerinde satışa sunulacak. Eğer Sizinde böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa bu ızgarayı gözden geçirebilirsiniz. A101 Marketlerinin en güncel ürünlerini sizler için incelemeye test etmeye devam edeceğiz.

Bu yazı 1206 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla