A101 Hometech Mini Uydu Alıcısı İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

A101 Hometech Mini Uydu Alıcısı İncelemesi

Paylaş
 

A101 marketleri 16 Haziran Perşembe günü Hometech  Marka Mini Uydu Alıcısını satışa sunuyor .A101 marketleri Her perşembe günü hazırlamış olduğu aktüel ürünler katalogları sayesinde müşterilerinin beklentilerini karşılamayı başarıyor .A101 marketlerinde çok sık satışa sunulan ürünlerden birisi de hiç kuşkusuz Hometech Marka Mini Uydu Alıcısı olup hem fiyatları hem de özellikleri açısından ilgi çekici bir ürün olarak karşımıza çıkmakta .

 

 

Bilindiği gibi artık televizyonların neredeyse hepsi full HD özellikle üretilmekte ister LCD  ister LED teknolojisi kullanılsın bu televizyonlarda Full HD görüntü kalitesi çok kolay yakalanabilmektedir. Ancak bu görüntü kalitesini televizyonunuza aktarabilmek için Full HD bir uydu alıcısına ihtiyacınız olmakta.

 

 

İşte bu hafta satışa sunulacak olan Hometech Mini Uydu Alıcısı hem fiyatı hem de özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor .Hometech HT 1010 genel özelliklerine baktığımızda ise 1920×1080 full HD çözünürlüğe sahip olarak geliyor .Bu mini uydu alıcısı aynı zamanda HDMI  bağlantı özelliğiyle  gelmekte bir avantajıda HDMI kablosunun hediye edilmesi .USB  çıkışı bulunmakta bu sayede uydu alıcınıza USB bağlayabilmektesiniz ve Media Player özelliği ile de USB ye  aktardığınız filmleri uydu alıcınız üzerinden seyredebilme olanağına sahip olacaksınız .Gelelim  diğer özelliklerine. Hometech HT 1010 Türksat 4A Güncellemeleri ile birlikte satışa sunmakta y,ani alır almaz hazır bir şekilde uydu alıcınızı bağlayıp seyredebileceksiniz .Aynı zamanda popüler kanal listesi yapabilme olanağı sunulmaktadır bu mini uydu alıcısında .Bu sayede de istediğiniz kanalları istediğiniz sıralamayla kullanabilmenin keyfine varacaksınız. 2 yıl garanti kapsamında satışa sunulacak olan Hometech Marka Mini Uydu Alıcısı bu hafta A101 marketlerinde 59.95 satışa sunulacak .Eğer sizin de böyle bir mini uydu alıcısına ihtiyacınız varsa ve çok fazla para vermek istemiyorsanız bu hafta A101 marketlerinde ki bu ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 1467 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla