A101 Blue House Starman Elektrikli Dik Süpürge | BİLELİMMİ.COM

A101 Blue House Starman Elektrikli Dik Süpürge

Paylaş
 

A101 marketleri 23 Eylül Perşembe günü Blue House BH009T Starman Elektrikli Dik Süpürge satışa sunuyor. Teknoloji geliştikçe hayatımızı kolaylaştıran yepyeni ürünlerde piyasada müşterileriyle buluşturulmakta .Son zamanlarda Ev Kadınları’nın en önemli yardımcılarından birisi kolay kullanıma sahip acil bir süpürme ihtiyacını karşılayan ve kolayca toplanıp bir köşeye konulabilen elektrikli dik süpürgeler gelmekte .Hemen hemen tüm markalar bu konuda yepyeni ürünler geliştirerek bu büyüyen piyasada yer almaya çalışıyorlar .İlk zamanlar satışa sunulan elektrikli dik süpürgeler performansları açısından pek de kullanışlı değillerdi ancak günümüzde geliştirilen özellikleri sayesinde neredeyse bu dik süpürgeler normal ev süpürgeleri yerini almaya aday gözüküyor .

A101 Blue House  Starman Elektrikli Dik  Süpürge-incelemesi

Öncelikli olarak bu ürünün markasını ele alalım .Blue House markası Tarman Grup bünyesinde 2003 yılında kurulmuş ve günümüzde 200 e ulaşan ürün gamı ve üçyüzü bulan teknik servis altyapısı ile elektrikli ev aletleri konusunda sektörün en büyük oyuncularından birisi haline gelmiş durumda .Blue House un sahibiTarman Grup 80 yılı aşkın bir geçmişe sahip olup bu anlamda marka güvenilirliği konusunda olumlu diyebiliriz. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 300 adet teknik servis ile ürünü aldığınızda yedek parça ve tamirat sorunu yaşamıyacağınızı söyleyebilmek mümkün .

2016-09-18-23_07_25-blue-house-bh009-starman-1590w-elektrikli-dik-supurge-fiyati

Blue House Elektrikli Dik Süpürge Özellikleri

-Blue House Elektrikli Dik Süpürge BH009T Starman da  ilk olarak bakmamız gereken özellik gücü 1590 watt gücünde olup bugün bu süpürge için fazlasıyla yeterli olacağını söyleyebiliriz .

-Üçgen süpürge ucu ile satışa sunulacak bu da bir avantaj bu süpürge ucu ile en zor yerlere dahi girebilmeniz mümkün .

-51 santimetre kadar uzayabilen teleskopik boru yine avantajlı yanlardan birisi .Çünkü piyasadaki birçok elektrikli dik süpürge de böyle bir özellik yok yani bu süpürgenin boyunu kendinize göre ayarlama şansına sahipsiniz .

-Torbasız bir süpürge ki bu da avantaj, torba bulma kullanma derdini yaşamayacaksınız .

-Motorla toz haznesi arasında iki kademeli filtre bulunmakta bu filtreler sayesinde makinanızı güvenle kullanma şansına sahip olacaksınız.

-Kablo sarma bölümü bu da tabii ki standart olması gereken bir özellik ve 3 yıl garanti kapsamında satışa sunuluyor Blue House Elektrikli Dik Süpürge.

Eğer Sizinde kafanızda böyle dik durabilen kolay Kullanıma sahip elektrikli Bir süpürge ihtiyacınız varsa 99.90 TL ye  bu dik süpürge ye sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda sekiz eşit takside de böldürme şansına sahipsiniz .Umarız bu dik süpürge beklentilerinizi karşılayabilir .Almadan önce mutlaka internette kullanıcı deneyimlerini ve yorumlarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz .Söylediğimiz gibi marka güvenilirliği açısından hiç bir sorun gözükmüyor.Aşağıda paylaşacağımız servis linkinden bölgenizdeki yetkili servisleri kontrol edebilirsiniz.

 

BLUE HOUSE YETKİLİ SERVİSLERİ

Bu yazı 1080 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla