A101 Arzum AR 684 Ütü İncelemesi | BİLELİMMİ.COM

A101 Arzum AR 684 Ütü İncelemesi

Paylaş
 

A101 marketleri 15 Eylül Perşembe günü Arzum AR 684 Olivya Seramik Ütüyü satışa sunuyor. A101 marketleri her hafta satışa sunduğu elektronik eşyalarla oldukça dikkat çekiyor .Bu hafta satışa sunduğu aktüel ürünler kataloğunda öncelikli olarak ev kadınlarının ilgisini çekecek ürünler ağırlıkta.

A101 Arzum AR 684 Ütü İncelemesi-BİLELİMMİ.COM

Bu ürünlerden bir tanesi de tabi ki Arzum Seramik Ütü .En başta belirtelim uygun fiyata belli bir performans özelliği gösteren bir ütüden bahsediyoruz .Özellikleri ve fiyat performans açısından gerçekten de dikkate değer bir ürün olduğunu belirtelim .

Arzum markası Türkiye’nin yerli markalarından birisi ve bu sayede müşterilerine güven veriyor her geçen gün küçük ev eşyalarında ağırlığını arttıran Arzum markası birçok ev kadınının tercih ettiği markalardan birisi .

Gelelim Arzum AR684 in özelliklerine .Hemen gücüne bakalım güç oldukça önemli ve 2400 watt güce sahip ki bu ütü için fazlasıyla yeterli bir güç olduğunu belirtelim .Taban özelliği özel seramik bir taban kullanılmış bu da kumaşları eşyalarınızı zorlanmadan ve kullanışlı bir şekilde ütüleyebileceğiniz anlamına geliyor .Dikey buhar özelliği var bu sayede askıdaki eşyalarınızı da rahatlıkla ütüleyebilirsiniz .

A101 Arzum AR 684 Ütü Özellikleri-bilelimmi.com

Buhar gücünü ayarlayabiliyorsunuz ki bu zaten söylemeye bile gerek yok olmak zorunda olan bir özellik .Şok buhar gücü 120 gram dakika bu da bu seviye 1 ütü için yeterli sürekli buhar gücü ise 35 gram dakika olarak belirlenmiş ki bu da yeterli olacağını söyleyebiliriz .Su sprey özelliği sayesinde zor açılan ütülenmesi zor kıyafetlerinizi dahi kolaylıkla ütüleyebileceksiniz .Kendi kendini temizleme özelliğine sahip bu çok önemli özellik ve ölçülerde genellikle şebeke suyu kullanılmakta ve şebeke suyundaki kireç ve kirler bir süre sonra ütünüzün buhar yollarını yıkamakta ve ütünün kullanılamaz hale gelebilmektedir .

 
Arzum AR 684 Ütü Kullanımı-bilelimmi.com

 

İşte bunun içinde kireçlenmeyi önleyen sistem dahil edilen bu özellik sayesinde ütünüzü daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabileceksiniz .Ütülerdeki en büyük sorunlardan bir tanesi de damlamadır .Eğer damlamayı önleme sistemi yoksa ütünüz kıyafet üzerine su damlası bırakacak ve ütüleme tam bir işkenceye dönüşebilecektir .Bu ütüde yine damlamayı önleyen sistem bulunduğu belirtiliyor su kapasitesi 360 mililitre .Gelelim bu ütü ile ilgili en ilgi çekici yana fiyatı ,fiyatı 65 TL olarak belirlenmiş ki fiyatlarının oldukça yüksek olduğu  Şu günlerde bu ürün için belirlenen fiyatı uygun bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizin de elinizin  altında böyle kullanışlı ve çok pahalı olmayan bir ütüye ihtiyacınız varsa Arzum AR684 Seramik Ütüyü yakından inceleyebilirsiniz, umarız bu işi ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Bu yazı 1725 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla