A101 7 Ocak Homotech T701 7 inç Quad Core İncelemesi

A101 7 Ocak Homotech T701 7 inç Quad Core  İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

A101 marketleri 7 Ocak 2016 Cuma günü perşembe günü Homotech T701 7 inç Quad Core Tablet PC’yi satışa sunuyor .Tablet PC ler her geçen gün piyasadaki ağırlıklarını artırmakta ve birçok Teknoloji severlerin bilgisayar kullanıcısının en temel araçlarından birisi haline gelmiş durumda .Ülkemizde de tablet PC kullanımı giderek yoğunlaşmakta ve birçok kullanıcı bu taşıması kolay oldukça pratik ürünleri tercih etmektedir .

Piyasada oldukça fazla markanın oldukça fazla çeşidi bulunmakta birlikte üst segment tablet PC lerin fiyatları zaman zaman kullanıcıları zorlayabilmekte .Ancak daha uygun fiyatlara da piyasaya sürülen tablet pc ler  giriş seviyesi anlamında kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmekde .Bu hafta A101 Marketlerinde satışa sunulacak olan Hometech T711 Tablet PC  giriş seviyesi sınıfında ve temel işlerinizi görebileceğiniz bir tablet PC olarak karşımıza çıkıyor gelelim bu tablet PC nin özelliklerine . 

Homotech T701 7 inç Quad Core Tablet PC Özellikleri

1- 7 inç ekrana sahip olan bu tablet PC İntel Quad Core işlemci ile gelmekte olan bu tablet temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek potansiyele sahip gibi görünüyor.

2-En güncel Android 5.1 sürümü ile gelmesi ise Tablet PC’yi avantajlı klan yanlarından  birisi.

3-1 Gigabyte Ram ve 8 gigabyte dahili hafızayı da gelen bu tablet PC  yine giriş seviyesi bir tablet için standart özellikler diyebiliriz. Tabi ki bu Ram oranıylada çok fazla bir performans beklenmesi yanlış olabilir ancak bu fiyata alabileceğiniz bu bilgisayarla temel işlerinizi takılmadan yapabilmenize de olanak sağlayacak bir düzey olduğunu belirtelim.

4- 0.3 megapiksel ön kamerası ve 2 megapiksel arka kamerası sahip olan bu tablet PC giriş seviyesi bir tablet PC de görmeye alıştığımız temel özellikler ve donanımlar arasında olup bu kameralar temel işlevlerini yerine getirebilecek düzeyde olduğunu belirtelim.

5. Hometech T701 Tablet Pc aynı zamanda Bulututh bağlantı özelliğiyle gelmekte.

6.Homotech tablet PC Android 5.1 işletim sistemi ile gelmekte ki özelliği oldukça önemli bir avantaj gözüküyor.

 

 Bu Tablet PC nin fiyatının belki de en ilgi çekici yönlerinden birisi bu yana olacak çünkü fiyatı gerçekten de oldukça avantajlı gözüküyor. Bu tablet PC 149 TL den 7 Ocak 2016 tarihinde A101 marketlerinde satışa sunulacak. Eğer uygun fiyata bir tablet PC’ye ihtiyacınız varsa mutlaka burada gözden geçirmelisiniz A101 marketleri yine hazırlamış olduğu yepyeni kataloglarla müşterilerinin beğenisini ve ilgisini çekmeyi başaracak gibi gözüküyor 2016 yılındada.

Bu yazı 3181 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla