A101 1 Eylül Piranha 7” Tablet Pc İncelemesi

A101 1 Eylül Piranha 7'' Tablet Pc İncelemesi-bilelimmi.com
Paylaş
 

A101 1 Eylül Perşembe günü Piranha marka 7 inç tablet PC’ye satışa sunuyor. A101 marketleri her hafta satışa sunduğu oldukça özel ürünlerle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı biliyor .1 Eylül indirim kataloğu nda en dikkat çekici ürünlerin başında ise hiç kuşkusuz Piranha 7 inç tablet gelmekte .Tablet bilgisayarlar çıktığı andan itibaren iletişim dünyasında büyük bir devrime yol açmış ve birçok kullanıcı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar yerine tablet bilgisayarı tercih etmeye başlamıştı .

A101  Piranha Tablet Pc Tasarımı -bilelimmi.comGünümüzde artık tablet bilgisayarların satış oranları dizüstü ve masaüstü bilgisayarları bile geçmiş durumunda .Piyasada birçok kullanıcının tercih edeceği onlarca farklı marka bulunmakla birlikte doğru fiyata doğru ürünü yakalayabilmek pek de kolay olmayabiliyor .Çok ucuza kaçıp çok basit bir tablet PC aldığınızda çoğu zaman başınıza dert oluyor ve pek de bir performans alamıyorsunuz .Bu hafta A101 Marketlerinin satılacak olan  Piranha marka tablet PC ise en önemli özelliği yerli marka olması.Piranha markası son yıllarda uygun fiyatlara satışa sunduğu tablet bilgisayarlar cep telefonları ve navigasyon cihazları sayesinde oldukça fazla ilgi çekmişti .

A101  Piranha Tablet Pc -bilelimmi.com

Bu hafta satışa sunulacak olan Piranha 7 inç tablet PC nin özelliklerinden bahsetmek gerekirse  ilk bahsedilmeliyi hak ede özelliği IPS   bir ekrana sahip olması .Büyüklük anlamında birçok kullanıcıya tatmin edebilecek bir büyüklüğe sahip olan Piranha 7 inç tablet Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile geliyor .Dört çekirdekli işlemciye sahip olan bu tablet PC 1 gigabyte ram ve 8 GB dahili hafıza ile satışa sunulacak. 2 megapiksellik kameraya sahip olan Piranha 7 inç tablet aynı zamanda 2 yıl garanti kapsamında müşterileriyle buluşturuyor .Bir Eylül Perşembe günü satışa sunulacak olan bu tablet PC 129 Tl den müşterilerle buluşacak. Eğer sizin de uygun fiyata temel özelliklere sahip giriş seviyesi bir tablet PC ihtiyacınız varsa bu ürünü yakından inceleyebilirsiniz deriz.

Bu yazı 1170 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Araç çubuğuna atla